На Львівщині на горі Жупан, що в місті Винниках, археологи знайшли речі представників трипільської культури, які проживали на цій території. Про це повідомляє УНН.

До сих пір археологи були не впевнені, що тут могли жити трипільці. Львівські мисливці разом з археологами Польщі знайшли їх речі, зокрема, посуд, житло.

Тепер сміливо можна сказати, що гора Жупан - це найзахідніша місце, де жили трипільці.

Читайте також: У Сонячній системі знайшли нову планету

Раніше повідомлялося, що під час розкопок у Мексиці археологи знайшли древній череп жінки з інструктуваними зубами. Вчені вважають, що його володарка жила понад 1,6 тисяч років тому.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Скелет жінки знайшли поблизу стародавнього острова Теотіуакана. У зуби черепа інкрустовані мінеральні камені. Фахівці вважають, що жінка походила з шляхетського роду і померла в 35-40 років.