Під час розкопок у Мексиці археологи знайшли древній череп жінки з інструктуваними зубами. Вчені вважають, що його володарка жила понад 1,6 тисяч років тому.

Портал "vedomosti" повідомив, що скелет жінки знайшли поблизу стародавнього острова Теотіуакана. У зуби черепа інкрустовані мінеральні камені. Фахівці вважають, що жінка походила з шляхетського роду і померла в 35-40 років.

Мінеральні камені були інкрустовані у верхні різці. У них вчені знайшли пірит. На нижній частині щелепи встановлено зубний протез із зеленого каменя.

Сам череп дуже здивував археологів, так як він був довгастої форми. Вчені вважають, що череп належав жінці з народності майя, а в Теотіуакан вона приїхала з півдня.

Читайте також: В шахтах Африки знайшли "пекельних" мікробів

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Нагадуємо, російські дослідники знайшли на території археологічного комплексу "Зелений Яр" сім поховань, які раніше нікому не були відомі. У них знаходилися муміфіковані тіла.