МВС хоче ввести відеоспостереження за всіма великими трасами в Україні. Сьогодні на засідання про це заявив міністр МВС Арсен Аваков.

"Я за те, щоб функції транспортної інспекції були вичерпні. Це буде тільки спеціальна дорожня поліція на великих трасах. Основний наш козир, наша інновація - відеоспостереження по всій трасі по дорозі ", - зазначив Аваков.

Він уточнив, що всередині міст патрульна служба буде також виконувати і функції ДАІ. На трасах буде присутній такий же патруль з функціями дорожньої поліції.

"Нами підготовлено зміни в дорожній адміністративний кодекс про дозвіл фіксації всіх порушень уздовж всіх трас, про відповідні санкції за це, і про повноваження нової патрульної служби", - отмечат Аваков.

Міністр сказав, що МВС готове це все внести на розгляд до Верховної Ради повним пакетом вже наступного тижня. Аваков сказав, що в законодавчий пакет входитимуть закони про міліцію, патрульну службу, а також про реформування МРЕВ.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо схопилася за мікрофон, співак не витримав: "Як мала дитина"

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Як виглядає 74-річна мама Ані Лорак, яка здала Кароліну в інтернат: схожі, немов дві краплі

Показати ще

"Впровадження цих речей дасть нам можливість базово зменшувати травмонебезпечність на дорогах", - підсумував міністр МВС.