МВС хоче ввести відеоспостереження за всіма великими трасами в Україні. Сьогодні на засідання про це заявив міністр МВС Арсен Аваков.

"Я за те, щоб функції транспортної інспекції були вичерпні. Це буде тільки спеціальна дорожня поліція на великих трасах. Основний наш козир, наша інновація - відеоспостереження по всій трасі по дорозі ", - зазначив Аваков.

Він уточнив, що всередині міст патрульна служба буде також виконувати і функції ДАІ. На трасах буде присутній такий же патруль з функціями дорожньої поліції.

"Нами підготовлено зміни в дорожній адміністративний кодекс про дозвіл фіксації всіх порушень уздовж всіх трас, про відповідні санкції за це, і про повноваження нової патрульної служби", - отмечат Аваков.

Міністр сказав, що МВС готове це все внести на розгляд до Верховної Ради повним пакетом вже наступного тижня. Аваков сказав, що в законодавчий пакет входитимуть закони про міліцію, патрульну службу, а також про реформування МРЕВ.

Популярні новини зараз

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

"Впровадження цих речей дасть нам можливість базово зменшувати травмонебезпечність на дорогах", - підсумував міністр МВС.