Влітку в Україні працюватиме нова об'єднана система сервісів МВС. Впродовж найближчого часу буде проведена переатестація дільничих поліцейських. Також буде скорочення штату силовиків, але заробітню плату в апараті міністерства загалом значно підвищать. Відповідні реформи проведуть для покращеня якості обслуговування українців та для відповідності європейським стандартам.

"Всі ми стикалися з існуючим зараз апаратом МРЕВ, і кожен мабуть знає, яке то знущання, коли необхідно оформлювати якісь документи чи брати довідки. Тому скоро матимемо нову об'єднану ситему МВС , де так, як і в Європі - спокійно, цивілізовано та швидко отримуватимемо необхідні документи, довідки, дозволи на авто, зброю та все інше", - сказав Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України.

Також міністр наголосив на тому, що вони потребують підтримки від українського народу.

"Ні один поліцейський, ні інший працівник нічого не зможе зробити, коли його не підтримуватиме народ. Перші місяці після оновлення в МВС буде трохи важко, бо стара система даватиме про себе знати, але я прошу в українського суспільства підтримки та розуміння. Всі ці зміни необхідні нашій системі, бо інакше корупцію ми не подолаємо", - додав Аваков.