Автоматникам Коломойського дали добу на роззброєння

поділитись

Президент України Петро Порошенко дав вказівку спецслужбам роззброїти автоматників під будівлею "Укрнафти".

Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що угруповання, які оточили адіміністратівну будівлю діють незаконно.

Матеріал по темі: Дніпропетровські чиновники погрожують СБУ

"Ми підтверджуємо незаконну діяльність групи осіб, у тому числі зі зброєю, яку зафіксувала і МВС, і журналісти, ми підтверджуємо, що діяльність так званої структури "Січ", яка називалася в тому числі "Крок"- це ті підприємства, які створені в Дніпропетровську. Ми підтверджуємо, що жодних законних підстав для діяльності цієї структури в Україні немає", - заявив Наливайченко на брифінгу журналістам.

Також глава СБУ повідомив, що силовики отримали вказівки від президента, роззброїти всіх автоматників у найкоротші терміни під контролем всіх відповідальних органів.

"Генеральний прокурор буде контролювати, щоб, по-перше, кожна людина, причетна до знаходження в" Укрнафті ", повинна бути роззброєна, якщо й були дозволи - вони повинні бути скасовані".

Міністр МВС Арсен Аваков у свою чергу дав озброєнній "охороні" рівно добу на те, щоб скласти зброю і залишити будівлю "Укрнафти". Він нагадав, що в країні тревожна воєнна атмосфера і це дуже обтяжить усі незаконні дії збройних людей.

Як повідомляє кореспондент "Знай" з місця подій, будівлю оточили кліткою, яку заварюють зсередини. За новими "воротами" стоїть броньований автомобіль.

Нагадаємо, озброєні люди заблокували будівлю "Укрнафти", контрольний пакет акцій якої належить державі. Один з автоматників представився бійцем батальйону "Дніпро-1", але Коломойський назвав озброєних людей охороною, яка попереджує рейдерське захоплення підприємства.

Так звані охоронці приїхали в центр Києва на броньованих КРАЗах без номерів, у камуфляжній формі і з автоматами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
коломойский укрнафта захват порошенко рейдеры днепр батальон коломойський
Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися
0
0
18:59 18.03.2018
Про порушення і незвичайні інциденти
0
0
17:01 18.03.2018