Президент України Петро Порошенко дав вказівку спецслужбам роззброїти автоматників під будівлею "Укрнафти".

Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що угруповання, які оточили адіміністратівну будівлю діють незаконно.

Матеріал по темі: Дніпропетровські чиновники погрожують СБУ

"Ми підтверджуємо незаконну діяльність групи осіб, у тому числі зі зброєю, яку зафіксувала і МВС, і журналісти, ми підтверджуємо, що діяльність так званої структури "Січ", яка називалася в тому числі "Крок"- це ті підприємства, які створені в Дніпропетровську. Ми підтверджуємо, що жодних законних підстав для діяльності цієї структури в Україні немає", - заявив Наливайченко на брифінгу журналістам.

Також глава СБУ повідомив, що силовики отримали вказівки від президента, роззброїти всіх автоматників у найкоротші терміни під контролем всіх відповідальних органів.

Популярні новини зараз

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

"Генеральний прокурор буде контролювати, щоб, по-перше, кожна людина, причетна до знаходження в" Укрнафті ", повинна бути роззброєна, якщо й були дозволи - вони повинні бути скасовані".

Міністр МВС Арсен Аваков у свою чергу дав озброєнній "охороні" рівно добу на те, щоб скласти зброю і залишити будівлю "Укрнафти". Він нагадав, що в країні тревожна воєнна атмосфера і це дуже обтяжить усі незаконні дії збройних людей.

Як повідомляє кореспондент "Знай" з місця подій, будівлю оточили кліткою, яку заварюють зсередини. За новими "воротами" стоїть броньований автомобіль.

Нагадаємо, озброєні люди заблокували будівлю "Укрнафти", контрольний пакет акцій якої належить державі. Один з автоматників представився бійцем батальйону "Дніпро-1", але Коломойський назвав озброєних людей охороною, яка попереджує рейдерське захоплення підприємства.

Так звані охоронці приїхали в центр Києва на броньованих КРАЗах без номерів, у камуфляжній формі і з автоматами.