Кремлівські пропагандисти постійно розхвалюють велич російської армії, але начисто забувають про гарантії безпеки України, які підписувала Росія.

Про це повідомив російський журналіст Аркадій Бабченко в Facebook. Він зазначив, що у нього кожен раз виникає бажання ткнути в носа усім "соловйовим-кисельовим статті дев'ятої Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією".

Читайте також: Обороноздатність Росії "захищають" пропагандисти

Бабченко нагадав пропагандистам і про Будапештський меморандум. Там чітко приписано, що Росія взяла на себе зобов'язання утримуватися від посягань на територіальну цілісність і політичну незалежність України. Особливу увагу журналіст приділив тому, що Кремль обіцяв, в рамках угоди, не застосовувати зброю проти свого географічного сусіда.

"Ось ця абсолютно б ... ська підлість мене досі засмучує, як дитину. Тобто ти сам ніби як менторським тоном старшого брата-покровителя зверхньо обіцяв людині захист, а коли він тобі довірився, штовхаєш його в калюжу та регочеш над ботаніком", - наголосив Бабченко.

Він додав, що така поведінка Кремля не сором і навіть не гидливість.

"Ну, нічого. Хлопець встав з калюжі, подивився гопникам в очі, зрозумів, що до чого, і пішов в качалку", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, офіцер ЗСУ розповів про ставлення російських кураторів до бойовиків на Донбасі.