Вимушені переселенці з окупованих територій України часто стикаються із труднощами в іншому місті. Але одна родина із Макіївки власним прикладом довела, що можна не тільки повернутися до нормального життя, а ще й допомогти іншим.

Про це повідомляє "Українська правда".

Діана Родикова свого часу створила на Донбасі дитячий будинок сімейного типу, а згодом їй разом із дітьми довелося виїхати.

Читайте також: Жадан сказав, як українцям відгукнулася війна на Донбасі

Тривалий час їм довелося буквально "кочувати" з одного помешкання на інше, але постійне житло незабаром знайшлося.

Популярні новини зараз
Індексацію скасують заднім числом: українці з мізерними пенсіями втрачають останні копійки В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Зараз Діана разом із чоловіком Володимиром та своїми вихованцями мешкає на Київщині, у селищі Гатне. Тут їх вважають просто унікальною родиною, адже до кожного зі дітей особливе ставлення.

Жінка розповіла, що довелося за один день залишитися без усього – дому, друзів, навчання у школі, де старша донька Олександра навіть не встигла скласти екзамени.

"Це був найскладніший момент у житті. Ми покинули все, покинули землю, на якій виросли", - додала Родикова.

Після переїзду вони дуже довго не могли адаптуватися до нових умов, проте у цьому допомогли подорожі: смілива родина часто їздить із дітьми у Карпати, відпочиває на свіжому повітрі та ночує у палатках.

Вона дала пораду усім переселенцям, які через війну змушені жити у різних містах країни: не сприймати Україну негативно, адже на її думку всі проблеми спровокувала неправильна політика влади, а сама держава тут ні до чого.

"Ми не образилися на державу. Ми образилися на політиків", - підсумувала Діана.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український письменник Сергій Жадан розповів, як війна на Донбасі зруйнувала безліч сімей та поділила людей на два ворогуючі табори.