Депутат Верховної Ради Віктор Балога одним з перших відгукнувся на заклик нового прем'єр-міністра Володимир Гройсмана - "слати йому поради". Пропозицію новому голові Кабміну Балога розмістив на своїй Facebook-сторінці, багатозначно додавши, що він "за цей уряд не голосував".

"В Україні досі немає органу, головним завданням якого є залучення інвестицій", - пише депутат Гройсману, не відмічаючи, між тим, прем'єра в своєму пості.

У відкритому листі, "з конкретними рішеннями щодо поліпшення інвестиційного клімату", яке "запостив" Балога, мова йде про новий профільний орган, який буде працювати з інвесторами.

"Є такий орган в Туреччині, службовці якого в буквальному сенсі займаються тим, що лобіюють інтереси інвесторів", - стверджує нардеп.

Читайте також: Балога: Гройсман - не самостійний політик

Популярні новини зараз

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

За його словами, в Україні інвестори змушені "шукати вирішувачів, бігати з одного міністерства в інше", в той час як "клерки" запускають їх від одних дверей до інших, змушуючи "проходити всі кола бюрократії".

"Але в державі, де процвітає корупція, немає іншого варіанту, як водити інвестора за руку з одного кабінету в інший", - пояснив бізнесмен Балога.

За переконанням автора листа, інвестор повинен займатися бізнесом, а "клерки повинні йому не заважати і замість нього вирішувати його питання з іншими клерками".