У Києві з'явила банда злочинців, яка "працює" переодягнувшись у форму поліції. Головними жертвами псевдополіції стають підлітки, у яких злочинці відбирають телефони, золоті прикраси, гроші та інші дорогі гаджети. У більшості випадків, щоб пустити жертві пил в очі, шахраям виявляється, досить мати "посвідчення" в шкіряній обкладинці, як у оперативників. Але при бажанні вони можуть купити і повний комплект форми.

Також образ правоохоронця зловмисники використовують, коли потрібно відвернути увагу від "засвітившогося" подільника, який тільки що витягнув у когось мобільний телефон або гаманець. Вони його "арештовують" і зникають у невідомому напрямку.

"Так, така схема у шахраїв є. У двох районах Києва поліція затримала людей, які працювали подібним чином", - розповів "Вестям" речник поліції Києва Оксана Блищик. У МВС додають: такі випадки фіксуються не тільки в столиці, а й по всій Україні.

Читайте також: Смертність на дорогах Києва поборють за голландською системою

Зазначимо, що темно-синій костюм поліцейського (кітель і штани) в мережі можна купити за 1800 грн. За 980 грн продають костюм патрульного (сорочка і штани). 950 грн коштують черевики поліцейського, 250 грн - кепка патрульного. За 150 грн продають кобуру, чохли під наручники і газовий балон. 630 грн коштують наручники. Знайти у вільному продажі поліцейські жетони можна - вони всі номерні. Але за 200-300 грн можна купити копію жетона іноземних спецслужб.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Юристи та поліція просять громадян бути обачними, та за будь-яких сумнівів дзвонити "102".