Баскетбольні команди НБА у футбольних формах (фото)

поділитись
Футбольні екіпіровки НБА вийшли також стильними та виявились до вподоби американським шанувальникам соккера

[gallery]

Американська ліга НБА є найпопулярнішим баскетбольним шоу у світі. Усі світові спортсмени мріють виступати у цьому турнірі, і навіть форми команд стали справжнім дизайнерським трендом для багатьох модників.

Молоде покоління США та Європи не рідко використовує форми "Маямі Хітс", "ЛА Лейкерс" та "Чикаго Буллс" у якості модного атрибуту. Не дивно, адже виробники майок серйозно ставляться до вимог уболівальників та роблять спортивний одяг стильним.

Журналісти Squаwka вирішили зробити експеримент та переробити форми команд НБА за аналогом європейських футбольних. Головними відмінностями стали спонсорські логотипи на грудях, які має більшість футбольних команд. Майки НБА натомість прикрашають ефектні написи та логотипи команд.

Футбольні екіпіровки НБА вийшли також стильними та виявились до вподоби американським шанувальникам соккера. Командам навіть придумали спонсорські контракти, які ідеально підходять під кольорову гаму.

Ще одна відмінність - логотипи команд НБА є дуже яскравими, а європейські футбольні діячі віддають перевагу мінімалізму.

Читайте також: Ультрас "Динамо" виступили за відмову від піротехніки на свята

До речі, незабаром має відбутися офіційна презентація форми головної команди України, у якій вона виступить влітку на Євро-2016.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ЛА Лейкерс, Маямі Хітс, НБА, Футбольні форми, Чикаго Буллс
Дослідники з американського університету опублікували рейтинг найбільш дієвих вправ
0
0
18:24 24.02.2018
За АЕК грає колишній захисник Шахтаря, Дніпра і Барселони
0
0
21:33 22.02.2018
Команди мають різні коефіцієнти
0
0
20:57 22.02.2018
Українських коментаторів звинуватили в непрофесіоналізмі
0
0
02:33 13.02.2018
Українець заслужено здобув перемогу
0
0
09:37 28.01.2018