Президент України Петро Порошенко звернув увагу на прогрес у забезпеченні армії.

Про це він заявив під час щорічного звернення до Ради, передає прес-служба президента.

"Всі бачать як змінилася наша армія за два роки. Два роки тому її не було, зараз вона є. Звичайно, вона не розкошує, але морально і матеріально мотивована. Так, поки без різноманітної їжі, але точно нагодована. Так, не від кутюр, але точно одягнена в сучасну форму, нехай не за останнім трендам військової моди, але озброєна і підготовлена ​​до захисту країни", - уточнив Порошенко.

Президент підкреслив, що якби влада завжди приділяла таку увагу армії, зелені чоловічки не рухалися б в Крим і на Донбасі, не було б російських військ.

При цьому, глава держави закликав Раду проголосувати за спецконфіскацію для фінансування армії.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є"
Показати ще

"Каменем спотикання, шановні депутати, на жаль, став закон про спецконфіскацію, який є важливим джерелом фінансування оборонного замовлення в поточному році. Друзі, це наш з вами обов'язок перед країною. Я ще раз закликаю проголосувати закон в такій редакції, яка знімає всі ваші побоювання. Внесіть ті зміни, які вважаєте за потрібне, і прийміть закон, що забезпечує фінансування державного оборонного замовлення та інші оборонні витрати держави", - заявив президент.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", Порошенко заявив, що українська армія готова дати відсіч агресору.