Білка з піцою стала зіркою мережі (фото)

поділитись
Кумедна білка з українського району Чикаго підкорила інтернет. Усім сподобалось її фото, на якому білка зручно влаштувалась на дереві і їсть чималий шматок піци

У Чикаго в місцевості під назвою Українська околиця (Ukrainian Village) перехожі побачили незвичну білку. Вона із задоволенням їла піцу, чим викликала безліч позитивних емоцій у перехожих та користувачів мережі.

Тварина поїдала привабливий шматочок піци, зручно влаштувавшись на дереві. Одна з користувачів Twitter Мелісса Маків опублікувала фото білки, назвавши її Pizza Squirrel.

Нагадаємо, "Київзеленбуд" має намір розводити білок у зелених зонах та парках столиці. Про це у facebook повідомив керівник комунального об'єднання Сергій Симонов. "Що може бути кращим ніж під час прогулянки парками столиці зустріти маленьких та чарівних білок, яких можна погодувати з власних рук?", - написав Симонов.

Читайте також: Білка-акробат підкорила мережу (відео)

Він наголосив, що саме ці маленькі тварини – є показником екологічності зелених зон. "Тому "Київзеленбуд" шукає фахівців-активістів, які б допомогли нам створити умови для комфортного проживання та розведення білок у парках Києва", - написав він. Симонов закликав усіх зацікавлених писати в офіційну групу "Київзеленбуду" у facebook. "Давайте разом перетворювати зелені зони на особливі місця для відпочинку!", - закликав Симонов.

[image=68055]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
білка їла піцу, білка в Чикаго, кумедна білка
Всі хворі перебувають в інфекційному відділенні
0
0
21:37 24.03.2018
Вирішити цю проблему досі ніхто не взявся
0
0
21:15 24.03.2018
В цей раз Wizz Air виділила п'ять напрямків
0
0
19:57 24.03.2018