Дар'я Домрачева відсвяткувала "срібло" в гонці переслідування.

Збірна Білорусі з біатлону на чемпіонаті світу в Хохфільцені виграла "срібло" в гонці переслідування. Дар'я Домрачева стартувала з 27-ї позиції, поступаючись майже на півтори хвилини переможниці спринту чешці Габріелі Коукаловій.

Білоруска без промахів пройшла перший рубіж і покинула рубіж 18-ю, після другого піднялася вже на дев'яте місце, перша стійка підняла її на третю позицію, а заключна стрільба — на друге. Домрачева не зробила жодного промаху.

Після заключної стрільби білоруска відставала на 8 секунд від німки Лаури Дальмайєр, але нав'язати їй боротьбу за перемогу все-таки не змогла. Третьою фінішувала Коукалова.

На церемонії нагородження Домрачева разом з іншими призерками отримала з рук організаторів шампанське, однак сама біатлоністка вирішила розділити радість свого успіху з уболівальниками, передавши їм шампанське.

"Я хотіла б присвятити цю медаль великому числу людей: усій моїй родині та всій команді, яка дозволила в такій ситуації тренуватися в своєму режимі й підтримувала мене в усьому", — сказала після фінішу і нагородження Домрачева.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS