Російській соціологічний центр ЦІМЕС оприлюднив інтернет-дослідження, під час якого 54% опитаних висловились за "сталінський порядок".

Понад 25406 респондентів висловили бажання бачити на чолі держави політичну фігуру, подібну до Сталіна, яка практикує ті ж методи управління. 40% опитаних росіян сказали, що готові віддати свій голос за такого кандидата, який буде рівнятися на "сталінські методи" в питаннях економіки, оборони та соціальної політики. Проте політики репресій і терору ці респонденти не підтримають.

14% опитаних хотіли б бачити на чолі країни сильного лідера і підтримали б "сталінські" методи, в тому числі і масові репресії, тільки щоб "підняти країну і вивести її на новий рівень"

Думки чоловіків і жінок у питанні підтримки жорсткості політичних методів різко розійшлися. Чоловіки частіше говорили, що хотіли б бачити на чолі країни людини, подібного до Сталіна (52%), в той час як жінки такого політичного гравця не підтримали б (48%).

Якщо серед російського населення політика, подібного до Сталіна так чи інакше підтримали б більше половини опитаних (53,5%), то серед українців майже така ж кількість респондентів заявили про категоричне несприйняття до диктатури і "жорстких методів" (51,4%). Білоруси в більшості своїй теж висловили нелояльність до "сталінських методів" управління - проти них висловилися 50%, а підтримали 40% опитаних.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Показати ще