Сьогодні бійцями полку "Дніпро-1" був попереджений потужний теракт в Дніпропетровську. З метою нагнітання політичної ситуації і паніки в місті зловмисники планували брати штурмом Дніпропетровський ОДА.

На запитання журналістів znaj.ua скільки було терористів і звідки вони були родом - з Донбасу або ж з інших регіонів України, представники батальйону Дніпро відмовилися давати коментар, так як зараз йдуть активні слідчі дії.

Завдяки зусиллям оперативної групи полку "Дніпро-1" були вилучені 20 гранат РГН і РГД-5 а також гранати Ф-1, радіус ураження яких становить 250 метрів. Понад те, в затриманій машині знаходилися гранати "Терен" сльозогінної дії. Також було вилучено 40 пляшок для виробництва коктейлю "Молотова", разом з усіма необхідними інгредієнтами. Комбат "Дніпра-1" Юрій Береза ​​також повідомив, що в значній кількості були вилучені такі засоби нападу і оборони, як шоломи, щити, рукояті для лопат і багато іншого.

Цей значний арсенал міг бути використаний для успішного штурму будь-якого адмінбудівлі. Якби ці кошти були пущені в хід, напевно могло постраждати багато представників мирного населення. Саме завдяки оперативним діям бійців полку "Дніпро-1" трагічний розвиток подій вдалося запобігти.