Бійця АТО засудили за втрату військового мотлоху

поділитись
За останні два роки солдати і офіцери АТО опинялися на лаві підсудних за звинуваченням у скоєнні злочинів під час бойових дій

Українські бійці, які відбували службу в АТО, протягом останніх років достатньо часто потрапляють на лави підсудних через втрату військового майна та невиконання військових наказів. Однак є й такі, кримінальні справи проти яких відкрили через абсолютно безглузді обставини.Про це пише видання Strana.ua.

Повідомляється, що серед кримінальних справ був вирок, який нагадує історію про відомого солдата Швейка. Приміром, старший лейтенант 55-ї артилерійської бригади загубив під Дніпропетровськом шість комплектів шифрувальних блоків "Протон-2" до шифрувальної машини "Фіалка". За це офіцеру присудили, із врахуванням пом'якшуючих обставин, три роки ув'язнення з відстрочкою вироку на 2 роки.

Читати також: Україна втрачає на АТО два бійця в день (видео)

Все б нічого, однак шифрувальні диски, за які офіцер отримав термін, давно не використовуються в жодній армії світу. Як відомо, шифрувальна машина "Фіалка" була створена ще в часи СРСР, а після розпаду Союзу всі збережені апарати були утилізовані або відправлені до музеїв. Тобто офіцер втратив військовий непотріб, за який отримав 3 роки в'язниці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АТО, бійці, вироки, кримінальні справи
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг 100 найбагатших людей України
0
0
00:58 22.04.2018
Відомий історик розкрив всі карти
0
0
00:47 22.04.2018
У Києві затримали важливу "шишку" з Міноборони
0
0
21:56 21.04.2018