Міністерство оборони виплатило 85 200 гривень бійцям 128 бригади за знищення двох бойових машин. Загалом міністерство вже запросило майже 1,5 млн гривень на схожі виплати.

"Перші 85 тисяч 200 гривень виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини", - ідеться у сьогоднішньому повідомленні Міноборони.

Найближчим часом премію за знищення ворожої техніки отримають солдати 30 та 128 бригад ЗСУ та 45 бійців 55 бригад. В міністерстві отримали докази ліквідації 210 одиниць бойової ворожої техніки.

"Під час успішно виконаних майже сотні бойових завдань було ліквідовано 29 та захоплено один танк. До кінця березня розглянуть усі документи . Після отримання підтвердження штаб АТО видасть відповідні укази про виплату премій", - повідомили у міністерстві.

Нагадаємо, що за ініціативою Кабміну від 1 лютого бійці у зоні АТО мають отримувати від 30 до 121 тис. грн. за ліквідацію або захоплення бойової техніки. За успішне виконання бойових завдань передбачені також виплати для військових підрозділів: 365 тис. грн. – для бригади, 243 тис. – полку, 121 тис. – батальйону та 60 тис - роти.

Популярні новини зараз

19-річна онука Ющенка влаштувала нічні покатеньки з маленьким другом

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще