Розробники створили блокнот, в якому можна робити не тільки замітки і малювати, а й заряджати свої мобільні пристрої. Він буде живити їх сонячною енергією.

Блокнот назвали PowerBook. У його обкладинку вмонтовано сонячні панелі. Розробники стверджують, що в блокнот вони встановили найпродуктивніші в світі батареї SunPower. Вони дозволяють будь-якому пристрою відновлювати запас енергії з тією ж швидкістю, що і від звичайної електричної розетки.

iPhone 6, наприклад, вистачить 2,5 годин, щоб повністю зарядиться. У iPhone 6 plus піде приблизно п'ять годин. Розміри PowerBook складають 168x238x14 мм. Важить він всього лише 462 грами. Обкладинку з сонячними панелями можна встановити під будь-яким кутом. Головна умова - сонячні промені повинні потрапляти на поверхню перпендикулярно для максимальної ефективності. Це також дозволить швидше заряджати ґаджети.

Зарядка здійснюється виключно під дією прямих сонячних променів. Коли хмари закриває доступ до Сонця, то PowerBook автоматично від'єднується від ґаджета. Зарядку він відновлює при оптимальних умовах.

PowerBook доступний для попереднього замовлення за ціною в 70 доларів. Початок поставок заплановано на жовтень цього року.

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Показати ще