Ямайський спринтер Усейн Болт вчергове вразив олімпійську публіку. На дистанції 200 метрів він красиво обігнав усіх суперників.

29-річний спортсмен традиційно увімкнув максимальну швидкість на старті та одразу ж опинився попереду всіх суперників. На фініші Болт дозволив собі розслаблений біг та озирання по сторонам. Він показав час 20.28 секунд, що на секунду більше його рекорду.

Таким чином, ямайський спринтер вийшов до півфіналу у змаганнях на 200 метрах. У цій дисципліні він є головним претендентом на золоту медаль. На Олімпіаді у Ріо Болт вже встиг виграти 100-метровий забіг та здобути сьому олімпійську медаль.

Читайте також: Олімпійські спортсменки зробили патріотичний манікюр (ФОТО)

Популярні новини зараз
Польща штрафуватиме українців за дітей Міноборони спростило ВЛК: як тепер довести хворобу мобілізованим Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили
Показати ще

Зазначимо, що Усейн Болт є чинним автором двох світових рекордів. Стометрівку він пробіг за 9.58 секунд, а 200-метрову дистанцію за 19.19 секунд. Вони були встановлені у 2009 році.