Колишній гравець "Дніпра" дебютував у турецькому футбольному чемпіонаті у складі своєї нової команди – "Бешикташ". Перша гра за "чорних орлів" на виїзді видалась для голкіпера не зовсім вдалою.

У першій чвертьфінальній грі Кубка Туреччини "Бешикташ" зустрічався з "Коньяспором". На 64-й хвилині одноклубник українського голкіпера отримав червону картку, а за фол призначили штрафний удар. Бойко не зміг парирувати удар суперника. М'яч летів прямо "під воротарський кут". Другий гол він пропустив за 11 хвилин до кінця матчу після власної помилки на виході.

В результаті "Бешикташ" програв супернику. Свисток арбітра зафіксував кінцевий рахунок поєдинку 1:2.

Нагадаємо, український воротар Денис Бойко перейшов до складу "Бешикташа" у січні цього року. Він підписав з клубом зі Стамбула контракт, який розрахований на 4,5 роки. За цей період Бойко заробить 4,2 мільйони євро. Сума трансферу гравця склала 3,3 мільйони євро.