Поки Верховна Рада України зволікала з законом про статус Донбасу, бойовики створили свою "прикордонну службу" і обладнали КПП.

На розширеній зустрічі так званої Ради міністрів "ЛНР" відбулася презентація "прикордонслужби ЛНР".

Читайте також у розділі "Політика" : "У Кремлі обурилися законом Ради по Донбасу".

Новини "Новоросії" повідомляють про те, що ці "прикордонники" обіцяють найближчим часом налагодити роботу 3-х додаткових контрольно-пропускних в "ЛНР".

Офіційний ресурс сепаратистів Луганська "Луганськ Інформ Центр" виклав інформацію про те, що пост запрацює вже з понеділка. В даний час на Антрациті вирішується технічна сторона питання. На Красному Партизані обладнають спецвагони. Залізнична станція Червона Могила, за словами "прикордонників" ЛНР, вже готова. Тепер тільки залишилося налаштувати обладнання і запустити.

Популярні новини зараз

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Крім того, сказано, що методи контролю транзиту вже відпрацьовані в координації з "МВС ЛНР". Зараз підбирають особовий склад.

Нагадаємо, раніше Ігор Плотницький, глава "ЛНР" заявляв, що на КПП в "ЛНР" працюватимуть тільки представники митних і податкових органів "Республіки" а також "Народної міліції".