Керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук пояснив масове дезертирство російських найманців тим, що із Кремля поступила вказівка ідентифікувати всіх найманців, які зараз перебувають на Донбасі, і заборонити тюремникам та маргіналам повертатись назад в Росію.

"Керівництво "ДНР" прийняло рішення створити дактилоскопічну базу усіх власників вогнепальної зброї, починаючи з формувань бойовиків і російських найманців. Це викликало серед них, м'яко кажучи, невдоволення, фактично паніку – вони чудово розуміють, що російське військове керівництво зараз намагається ідентифікувати всt, що воно позавидувало на Донбас і запобігти повернення відвертих маргіналів і кримінальників у Росію. На цьому тлі можна очікувати, що з числа російських найманців буде певний відсоток дезертирів, які кинуться додому.

Читати також: Дезертир-рецидивіст отримав п'ять років в'язниці

Потрібно розуміти, що з російської сторони кордон контролюється і досить давно. Місцеві жителі не перший місяць скаржаться на те, що посилюються правила перетину кордону при виїзді та заїзді в Росію. Для росіян не складає труднощів взяти кордон під замок, щоб цей анклав був відкритий тільки на "вхід" для закидання туди озброєнь і військової техніки. І для багатьох бойовиків виїзд тому може бути закритий.", - пояснив Тимчук в інтерв'ю виданню Glavcom.ua.

Нагадаємо, українська розвідка повідомила, що протягом останнього тижня із зони АТО зафіксували дезертирство понад 50 тис. російських найманців через відсутність мотивації для участі в бойових діях на Донбасі.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще