В ніч проти 15 березня російські бойовики 14 разів обстрілювали українські позиції у Донецькому, Артемівському та Луганському напрямках. Терористи в основному застосовували 120-ти міліметрові міномети. З Маріупольської сторони впродовж ночі було тихо, але українські бойовики помітили підвищену активність повітряної розвідки ворога.

"З 20.00 до 00.00 терористи 11 разів обстрілювали наші позиції та тричі було порушено режим тиші. Спокійно було лише з півночі до 6.00 ранку. Найбільше постраждали селища Опитне та Гранітне на Донеччині. Там спостерігалися обстріли мінометами та стрілецькою зброєю. Також у селищі Опитному ворог двічі здійснював вогонь з автоматичних гранатометів. Села Сокольники три рази та Трьохізбенку один раз на Луганщині обстрілювали з стрілецької зброї У Артемівській стоороні мінометним вогнем бомбардували селище Миронівське" - повідомили у штабі АТО.

Російська сторона здійснюючи обстріли українських позицій й надалі продовжує порушувати домовленості підписані у Мінську щодо відводу важкого оброєння.

У штабі також повідомили, що сьогодні до кордону України прибули російські автомобілі із "гуманітарною допомогою". При наближені до меж української держави автоколона розділилася на два напрямки, один — в сторону Донецька, інший — на Матвєєв Курган. Українські прикордонники знову не мали можливості перевірити, що саме везуть росіяни до країни,