Художник з Сан-Пауло Родріго Бранко завершив мурал на вулиці Сріблокльській, 1. Про це повідомляють "Вісті" з посиланням на сторінку в Facebook Mural Social Club.

"Мені подобається малювати незвичайні портрети і надавати їм яскравих фарб", - заявив митець.

Зауважимо, що це не перший стріт-арт об'єкт, що бразилець створив в Україні – першу фреску він зробив у Чернігові.

Нагадаємо, що пам'ятник Щорсу все-таки знесуть

Голова ОУН залишив пам'ятник Щорсу у спокої не надовго. Вони все ж таки планують самостійно його декомунізувати уже 24 серпня, як що цього не зробить київська влада.

Популярні новини зараз
Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще

Про це "Вістям" розповів глава ОУН Микола Коханівський : "Але якщо нічого не станеться, ми знесемо його своїми силами за законом про декомунізацію 24 серпня".

Глава фракції "Солідарність" Андрій Странніков сказав, що в Київраді про це не знають: "Таких ультиматумів ми тоннами отримуємо щодня. Якщо на все реагувати, часу не вистачить".