Боксерська організація BIBA хоче закупити спеціальні сканери, які будуть визначати наявність крововиливу в мозок за лічені хвилини.

Аби уникнути таких трагедій, як смерть боксера Майка Тоуелла після нокауту в жовтні минулого року, британська боксерська організація BIBA хоче закупити спеціальні сканери, що визначають наявність крововиливу в мозок за лічені хвилини.

Точність приладу вартістю 12 тисяч фунтів становить 90%, пише The Sun. Для того, щоб зрозуміти, чи не отримав небезпечну внутрішню травму боксер, досить просканувати його голову протягом трьох хвилин.

Віце-президент BIBA Джанлука Ді Каро заявив, що до 22 лютого в них буде вже один сканер, а в цілому він хоче закупити десять таких приладів.

Нагадаємо, шотландський боксер в напівсередній вазі Майк Тоуелл помер у лікарні від травм, отриманих під час бою, що проходив 29 вересня в Глазго. А шістьма місяцями раніше після бою впав у кому британський боксер Нік Блеквелл.

Також раніше повідомлялося, що 22-річний боксер-аматор Куба Мошик з Грейт-Ярмута, графство Норфолк, Англія, помер після першого ж бою на ринзі через крововилив у мозок.

Більше цікавих спортивних новин на порталі GAMEBET.NEWS