Британська компанія Riversimple представила нову модель - двомісний автомобіль Rasa, оснащений водневою силовою установкою. Його бак вміщує 1,5 кілограма водню, що дозволяє машині проїхати без підзарядки 483 кілометри.

Про це повідомляє Мотор.

Новинка побудована на вуглепластиковім монококі з алюмінієвими підрамники та композитними кузовними панелями з скловолокна, завдяки чому маса моделі не перевищує 580 кілограмів. Наприклад, двері важать всього вісім кілограмів, паливні комірки - 19 кілограмів, а монокок - 39,6 кілограма. Коефіцієнт аеродинамічного опору досягає 0.224 - менше, ніж у будь-якого іншого серійного автомобіля, який зараз доступний на ринку.

З нуля до 96 кілометрів на годину Riversimple Rasa може прискорюватися за 10 секунд. На цій же позначці обмежена і "максималка" автомобіля, однак в компанії стверджують, що на цій швидкості в машині можна "досить комфортно" пересуватися довго і на великі відстані. Екокар оснащений системою рекуперації кінетичної енергії при гальмуванні: система показала ефективність в 70 відсотків при інтенсивному екстреному уповільненні і 50 відсотків при звичайному режимі.

Читайте також: Нова BMW витрачатиме 2 л палива на 100 км (фото)

Популярні новини зараз

Мольфар залишив моторошне пророцтво для України: "Велика біда прийде"

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Показати ще

Запуск конвеєра намічений на 2018 рік, коли буде зібрано 3500 машин. На реалізацію проекту моделі Rasa компанія отримала грант від Євросоюзу в розмірі двох мільйонів євро.