Фахівці американського космічного агентства NASA виявили в кільцях Сатурна загадкові об'єкти.

Відповідні фотографії вчені отримали завдяки зонду Cassini під час останнього зближення з планетою, передає портал "gogetnews".

Дослідникам здається, що виявлені об'єкти перемішують пил у кільцях, які утворилися в результаті руйнування планети, що формувалася, у перші дні існування Сонячної системи.

Непізнані об'єкти фахівці відкрили ще в минулому році і назвали їх 16QA і F16QB.

На думку астрономів, це можуть бути або осколки астероїдів, або інші щільні кам'янисті струкрути. Але також вчені не виключають, що це може бути база НЛО.

Популярні новини зараз
Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою "Ощадбанк" блокуватиме картки з 1 січня: хто може втратити доступ до коштів До двох діб без світла: експерт попередив, яким регіонам готуватися до тотальних блекаутів Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати понад 10 тисяч гривень
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", уфологи виявили докази того, що в 18 столітті людство зіштовхнулося з НЛО.