На парад з нагоди Дня Незалежності виведуть понад 200 одиниць військової техніки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Військові проводять репетиції перед урочистостями. Зазначається, що міністр оборони Степан Полторак "перевірив хід підготовки військової техніки". Все йде згідно плану, а керівник оборонного відомства залишився задоволений результатами репетицій.

Жодна одиниця військової техніки не буде залучена до параду із району проведення АТО. Участь в параді візьмуть військові різних родів військ.

У 2015 році парад до Дня Незалежності у Києві проходив за участю 2,3 тисяч військовослужбовців. Всі вони брали участь в антитерористичній операції . Військова техніка не проїжджала головною вулицею Києва, оскільки вся вона була в зоні АТО.

Нагадаємо, 22 липня Порошенко підписав указ щодо проведення 24 серпня у центрі Києва параду військ із нагоди 25-ої річниці з Дня незалежності України.

Популярні новини зараз
Каша під ногами почне танути: прогноз погоди для України на вихідні 19-річна дівчина "знайшла" дитину в лісі, але деталі події забирають дар мови Відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів" Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще