Чергового “кіборга” затримано за розбій

поділитись
Повідомляється, що Корбань, який щойно прибув у аеропорт "Бориспіль" після реабілітації у Сеулі, був затриманий за ухвалою Маріупольського суду

Сьогодні в аеропорту "Бориспіль" затримали легендарного кіборга "Барса", який повернувся із лікування в Україну. Відразу у аеропорту його було затримано за рішенням Маріупольського суду. Про це пише Вголос.

Адвокат Барса, Влад Добош повідомив, що через поганий стан здоров'я кіборга скерували до Бориспільської центральної районної лікарні.

"Після двох важких поранень та численних травм, отриманих під час війни на Сході в друга "Барса" серйозні проблеми із зором, серцево-судинною системою, мозковим кровообігом.

Читати також: Урядовцеві "ДНР" силовики не дали втекти до Росії

Сьогодні він прилетів до Борисполя з реабілітації, яку проходив у Сеулі після поранення, яке він отримав у бою під Білокам'янкою. Сьогодні в аеропорту "Бориспіль" його було затримано за ухвалою Маріупольського суду. Поки що друга "Барса" відправляють до лікарні. Але після цього його хочуть відвезти до Маріуполя з метою обрання запобіжного заходу.

Другу "Барсу" шиють стандартний "репресивний пакет" кримінальних статей. Розбій, викрадення авто, незаконне позбавлення волі. Робиться все за заявами сепарів. Режим внутрішньої окупації продовжує репресії проти бійців-добровольців", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, Барсу інкримінують розбій, викрадення автівки, незаконна діяльність.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
барс, Бориспіль, Добош, затримання, кіборг, Корбань
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Сестра Надії Савченко вважає, що "справа розсипається ще до суду"
0
0
08:22 24.03.2018
В Криму та Одесі випав незвичайний оранжево-рожевий сніг
0
0
07:33 24.03.2018
Ви будете здивовані такому вибору
0
0
05:35 24.03.2018