Бійцю АТО з Черкащини витягли із серця осколок снаряда.

Під час операції на серці, солдату родом із села Антонівка Уманської області Юрієві Дишканту витягли осколок снаряда з м'язової тканини серця.

Дружина солдата Тетяна Дишкант розповіла, що покинула роботу та спільно із сестрою чоловіка почала збирати гроші та продукти для прикордонної застави, на яку потрапив Юрій. Оскільки там не було їжі та води.

46-річний Юрій Дишкант наразі лежить у Інституті невідкладної хірургії в Харкові, куди потрапив після "дебальцевских боїв" 7 лютого.

У бійця АТО були осколки в ребрах та внутрішніх органах, зокрема один був у м'язовій тканині серця, а інший - під серцем. Деякі з осколків поки витягати не можна.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Поранення отримав 6 лютого, а у госпіталі з ним перебуває і дружина, і сестра Світлана.

Боєць АТО поділився жахами війни із дружиною. Розповів, що його товариша розірвало за кілька днів до цього. Коли його поранило, нічого не пам'ятає. Солдати були за 100 метрів від бліндажа.

Юрій служив у 128-й гірсько-піхотній бригаді. В АТО був з 26 вересня. Коли чоловіку прийшла повістка, він пішов воювати "щоб не забрали синів". Був у відпустці перед Новим роком. Жінка розповідає, що він вже тоді був хворий, але все одно пішов "один вагон із госпіталя набрали. Забрали всіх, хто міг стояти на ногах".

Тетяна Дишкант поки не знає, скільки грошей треба буде на реабілітацію і лікування. Допомогти пораненому можна, перерахувавши гроші на картку сестри Світлани Рябоконь. Картка Приватбанку №5168 7420 6977 8599 — Рябоконь Світлана Михайлівна.