Українські військові кораблі повернулися до Одеси з берегів Туреччини. Там вони брали участь в навчаннях. Разом з турецькими судами наші моряки маневрували в Чорному і Мармуровому морях цілий тиждень.

Серед тих, хто брав участь в навчаннях - гордість військово-морських сил України, фрегат "Гетьман Сагайдачний". Сьогодні, 12 березня, він пришвартувався в Одесі після тижневого вояжу до турецьких берегів. Крім "Сагайдачного" в україно-турецьких навчаннях брав участь і корабель розмагнічування "Балта", повідомляє телеканал "24".

"Відпрацьовувалися схеми з маневрування, передача даних різними способами, передача вантажів на ходу", - розповів деталі навчань перший заступник командувача ЗСУ України Андрій Тарасов. Моряки запевняють, що після таких навчань зможуть краще захищати рідні кордону. Більшість з учасників морського походу вперше побували в протоці Босфор.

Читайте також: У порт Одеси зайшов есмінець США Porter (фото)

До речі, на батьківщину українські моряки повернулися з вантажем гуманітарної допомоги. Турецькі колеги передали нашим військовим два мобільні госпіталі, а також близько 30 тисяч комплектів форми та спецспорядження. Все це вже в найближчі дні вирушить в зону АТО.

Популярні новини зараз
Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Чи закінчиться пільговий період: в Міненерго розповіли, якими будуть тарифи з 1 квітня Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ
Показати ще