Українські військові кораблі повернулися до Одеси з берегів Туреччини. Там вони брали участь в навчаннях. Разом з турецькими судами наші моряки маневрували в Чорному і Мармуровому морях цілий тиждень.

Серед тих, хто брав участь в навчаннях - гордість військово-морських сил України, фрегат "Гетьман Сагайдачний". Сьогодні, 12 березня, він пришвартувався в Одесі після тижневого вояжу до турецьких берегів. Крім "Сагайдачного" в україно-турецьких навчаннях брав участь і корабель розмагнічування "Балта", повідомляє телеканал "24".

"Відпрацьовувалися схеми з маневрування, передача даних різними способами, передача вантажів на ходу", - розповів деталі навчань перший заступник командувача ЗСУ України Андрій Тарасов. Моряки запевняють, що після таких навчань зможуть краще захищати рідні кордону. Більшість з учасників морського походу вперше побували в протоці Босфор.

Читайте також: У порт Одеси зайшов есмінець США Porter (фото)

До речі, на батьківщину українські моряки повернулися з вантажем гуманітарної допомоги. Турецькі колеги передали нашим військовим два мобільні госпіталі, а також близько 30 тисяч комплектів форми та спецспорядження. Все це вже в найближчі дні вирушить в зону АТО.

Популярні новини зараз

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще