Компанія досягла піку розвитку, переставши випускати революційні продукти і дивувати користувачів.

Про це пише Insider.pro.

Безумовно, iPhone 7 - це якісний ґаджет, як і всі продукти компанії. Однак в ньому мало нововведень - чорний колір, водонепроникність і відсутність роз'єму для навушників. Нічого революційного.

Ознаки, що Apple досягла своєї стелі, з'являлися вже давно. Наприклад, можна згадати продажі iPhone: в цьому році вони почали знижуватися - вперше з моменту випуску смартфона в 2007 році.

Популярні новини зараз
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Головне за ніч, 13 серпня: Арестович сказав правду про Київ, новий дефіцит солі, ганьбу Тарзана та погрози Медведєва АЕС Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде"
Показати ще

Іншим дзвіночком міг би стати випуск найважливішої новинки - годинника, який виявився не революційним пристроєм, як бувало раніше, а всього лише зручним аксесуаром для iPhone.

За вісім років і три місяці Apple випустила три найважливіших продукти, що змінили світ.

  • 23 жовтня 2001 року. iPod, в який можна було завантажити тисячі пісень, повністю перевернув музичну індустрію, вбив компакт-диски і ввів людство в цифрове століття музики, фото та відео.
  • 9 січня 2007 року. Стів Джобс представив iPhone, відзначаючи початок ери смартфонів.
  • 27 січня 2010 рік. Стів Джобс представляє iPad, і кожен американець зрозумів, що йому потрібен планшет.

Випускаючи iPhone, iPod і iPad, а також Macbook і iMac, Стів Джобс як би говорив хайтек-індустрії: "Ви все робите не так. Дивіться, як треба".

У січні 2017 року виповнюється 7 років з моменту запуску останнього дійсно інноваційного продукту Apple.

Сьогодні в список проектів, які можуть змінить світ, Apple не входить.

Хороший кандидат - пристрій для сприйняття віртуальної реальності, що належить Facebook, Oculus, або гарнітура доповненої реальності на кшталт Google Glass.

Можливо, це буде Amazon зі своїм Echo - це, може бути, не революція, але дуже вражаюча технологія.

Можливо, все перевернуть особисті дрони, які позбавляють нас від необхідності використовувати транспорт у багатьох ситуаціях.

Apple неминуче виявиться гравцем у всіх цих областях, або принаймні в деяких. Але без Стіва Джобса розсунути межі існуючої реальності їм уже не під силу, і якщо в зазначених сферах й трапляться якісні скачки, їх автором буде не Apple. Вони втратили інноваційність і встають на бік консервативності.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в популярному шоу висміяли паперовий пакет Apple.

Раніше ми повідомляли, що в Києві можна купити захищені телефони і захищені телефони blackview.