Депутат колишніх скликань і політичний експерт Тарас Чорновіл переконаний, що нова партія "ДемАльянс" може зазнати краху через надмірні політичні амбіції її членів та сумнівне фінансування. На думку Чорновола, нова політична сила помістила в себе забагато "скандальних вихідних".

"Це та ситуація, коли дуже багато невідомих даних і дуже багато скандальних даних. Як на мене, я їм дуже бажаю успіху. Я дуже хочу, щоб в них щось вдалось. Вони хороші, дуже позитивні і дуже правильні. Але в мене щось дуже мало на це надій", - повідомив Чорновіл для видання Голос столиці і додав, що через сварки ця політична сила взагалі може і не взяти участь у парламентських виборах.

Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію

На думку політолога, саме політичні амбіції членів "ДемАльянсу" та їхня скандальна складова можуть стати початком кінця цієї політичної сили, тому ризики є високими, адже в такому випадку до наступних виборів ця партія "не доживе".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нардеп Сергій Лещенко використав БПП для старту власного політичного проекту, вдаючись до відвертої критики своїй колег.

Популярні новини зараз

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще