На магазинних полицях ми бачимо різноманітність сухих сніданків, таких як кукурудзяні пластівці, каші швидкого приготування, мюслі, кульки, кранчи і багато іншого. Сухі сніданки існують як для дорослих, так і для дітей.

Яскраві упаковки і барвисті малюнки підштовхують нас на покупку. По телевізору дуже багато цікавої реклами та розповідей про користь сухих сніданків, особливо для дітей. Коли ми йдемо в магазин зі своїм чадом і він знає з реклами, що в одній з коробок може перебувати іграшка, дитина слізно просить купити своїх батьків даний продукт.

Читайте також: Космос впливає на роботу мобільних

Сухі сніданки дуже зручні в застосуванні. Вранці, не потрібно витрачати купу часу для приготування дуже корисна їжа. Сухий заливається молоком, підігрівається і готовий до вживання.
Насправді, сухі сніданки дуже шкідливі для нашого організму, вони практичні при вживанні і способі зберігання, але є безліч негативних сторін, для нашого здоров'я харчуючись даним продуктом.

До чого призводить харчування сухими сніданками?

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

1. Сухі сніданки виготовлюються з борошна. При сильній обробці, практично нічого не залишається корисного з того, що містить борошно. Вітаміни, мінерали та клетчакі, яку містить борошно в ході переробки зникає.


2. Сухий сніданок - це вуглевод, який при засвоєнні в шлунку призводить до відкладення жиру в організмі. Плюс до всього, сухі сніданки мають сіль і цукор, що дуже шкідливо для нашого організму.


3. Сухі сніданки містять різні барвники і добавки, що призводить до ряду захворювань у людини. Такий продукт тим більше не можна вживати, особливо дітям.


4. Більшість сухих сніданків коштують не малих грошей, але користі для організму вони не приносять ніякої. Даний продукт погано розсмоктується в шлунку і призводить до зашлакування.

Найкорисніший сухий завтрк з перерахованих вище це мюслі. Інший продукт дуже шкідливий. На упаковках часто пишуть про наявність ряду вітамінів і корисних речовин, але це не може бути правдою так як в процесі переробки даного продукту пропадає всі корисні компоненти. Не вірте яскравій рекламі, краще витратити гроші і час на більш корисні продукти харчування вранці.

Раніше портал Знай.ua" розповів про те, що пропускати сніданок не дуже корисно. Більш того, на думку експертів, це завдає шкоди людському організму.