Під час засідання комісії Київської міської ради з питань будівництва, архітектури та землекористування розглядали кілька "гарячих" питань для міста. Серед них були проблема з парками, а також з озером Качиним.

Рішення по "порятунку" парку "Інтернаціональний" ухвалили без єдиного зауваження. Питання ж озером Качиним знову розділило думки депутатів. Глава комісії за рішенням конфліктної ситуації, яка склалася навколо проблеми забудови Дарницьких озер, Олексій Новіков, категорично виступаючи проти знищення озера, "запросив" на комісію найбільш зацікавлених в збереженні озера "активістів".

Він навів цілком обґрунтовані аргументи, що не можна порушувати закон на догоду сумнівним комерційним "схемами", які завуальовано подаються як "благодійні". Коли приймали рішення про виділення території озера під забудову і розуміли, що йдуть на пряме порушення закону, обґрунтували таке рішення тим, що в новобудовах близько 90 квартир будуть віддані постраждалим інвесторам "Еліти- центр".

"Б'ються" "Елітівці" за інтереси компанії забудовника "важковаговика" - мер може позаздрити! Правда всі "удари", опонентів захисників озера, націлені "нижче пояса". Головне завдання "вибити" зі складу комісії його голову і нарешті засипати "непотрібну калюжу".

Тетяна Меліхова сказала, що за ситуацію що склалася навколо озера повинні і будуть відповідати всі ті, хто ухвалював незаконне рішення щодо землевідведення території озера під забудову".

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Для підготовленого Олексієм рішення по "порятунку" озера і його мешканців не вистачило всього кілька голосів. Представники "Самопомочі", які на словах активно підтримували позицію Олексія, просто не прийшли на засідання комісії. Коментуючи сьогоднішнє рішення комісії Олексій Новіков, виглядав, як здалося, не дуже веселим.

"Чи засмучений я? Якщо відверто, то так. І не тому, що не вистачило голосів, а тому, що ми до сих пір не беремо до уваги прості речі, такі як гармонія людини і природи в міському середовищі. У цивілізованому суспільстві тварин, тих же качок, можна побачити, які мирно гуляють в скверах і парках практично будь-якого міста світу. Люди давно прагнуть до комфортних, екологічно збалансованих умов життя. Приємно коли діти можуть прямо поруч з нашими будинками бачити "братів" наших менших, за яких ми всі у відповіді. Вони також мають право на життя, на свій будинок, а наш обов'язок їх захистити, чого б це нам не коштувало. І як кажуть у нас в Україні - "Щоб у наших ворогів пір'я в горлі поросло", - підсумував він.

Нагадаємо, будівництво поруч з озером Качиним заморозили, але йому вже нанесли невиправну шкоду.