У мережі з'явилися фотографії, які доводять стрімке зростання цін на продукти в окупованому Донецьку.

Фото опублікував на "Обозревателе" блогер "Фашик Донецкий".

"Алкаші, які горлали про ковбасу по 2,20 і сирок "Дружба" за 3 копійки, вже 2 роки при владі. Обіцяти - ще не одружитись, а вірити продавцям курей (мається на увазі ватажок ДНР Олександр Захарченко), - значить зізнатися у власній тупості і дебілізмі", - пише автор.

Читайте також: Українські зошити стали хітом продажів у Донецьку (фото)

"Ніби й на вулиці Донецька таки прийшов СРСР обітований з доносами та НКВД, з ворогами народу. До того ж ніхто не годує хунту разом зі Львовом, але Ельдорадо - це досі не про Донецьк."Винен" в цьому - Обама і Держдеп . Всі ціни на фото наведені в рублях, у валюті окупанта. Росія, звичайно, не причому до війни на Донбасі. Тільки я одного зрозуміти не можу: як сильно репетували б духовно-скрепні ідіоти і їх посібники, якби в Києві вже ходив долар ? Так хто кому продався?" - задається питанням блогер.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

"Можна скільки завгодно кричати про дурнів з органів влади, але коли до влади приходить малоосвічене тупе бидло - ціни виглядають приблизно як на фото", - підсумовує він.

Нагадаємо, що "офіційний курс" російського рубля, який ходить на території окупованого Донбасу, приблизно дорівнює 2,60 грн.