Найближчим часом у складі футбольної збірної України не буде бразильців з українським паспортом. Головний тренер Михайло Фоменко висловився проти натуралізації бразильського хавбека "Шахтаря" Тайсона і захисника "Динамо" Даніли Сілви.

"Я негативно ставлюся до питання натуралізації гравців для збірної України. Данило Сілва і Тайсон не викликають ніякого інтересу для тренерського штабу? Так, це питання навіть не обговорюється", - заявив Фоменко в інтерв'ю для УНІАН.

На питання про повернення до збірної нападаючого Марко Девіча з російського "Рубіна", то Фоменко сказав, що все залежить від його форми, від того, яку гру він буде демонструвати в своєму клубі. "Якщо Девіч буде перебувати в хорошій формі, на нього, природно, звернуть увагу в штабі збірної", - зізнався головний тренер.

Читайте також: Шевченко все ж буде тренером збірної України

Нагадаємо, раніше Фоменко говорив, що відноситься до натуралізації гравців позитивно. "До футбольної натуралізації я ставлюся позитивно. Данило Сілва, Тайсон, Мораес. Якби вони були українцями, то вони були б нам цікаві", - заявив він газеті "Сегодня". На питання в чому заминка, Фоменко відповів, що гравці для початку повинні про це сказати. "А далі? Треба ж громадянство змінювати, паспорт України отримувати", - сказав Фоменко.