Глава Нацполіції піде на "мирову" з протестувальниками, котрі перекрили Хрещатик.

"Не слід плутати патріотизм і забезпечення громадського порядку", - так прокоментувала ситуацію з блокуванням Хрещатика і Печерського суду Києва глава Національної Поліції Хатія Деканоїдзе, передає "УНН".

Деканоїдзе зазначила, що поліція займається забезпеченням порядку біля Печерського суду і на Хрещатику, де зараз активісти перекрили рух транспорту. Правоохоронці нестимуть службу відповідно до законодавства України.

Читайте також: У Києві - бунт вкладників банку "Хрещатик"

Крім того, глава Нацполіціі висловилася і про запобіжний захід, який можуть застосувати для тих, хто перекрив рух по Хрещатику.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

"Ми працюємо відповідно законодавству. На даний момент співробітники поліції ведуть мирний діалог з активістами, які обмежили рух автомобілів. Сподіваємося, нам вдасться дійти згоди, і відновити рух транспорту по центру Києва виключно за допомогою мирних переговорів", - повідомила Деканоїдзе.

У даний момент Хатія Деканоїдзе знаходиться на станції Дунаївці, в Хмельницькій області. Там сьогодні пройде урочисте відкриття першої в області поліцейської станції.