День відкритих дверей: поліція відпустила 106 "злодіїв у законі" (відео)

поділитись
Поліція після перевірки не виявила "злодіїв у законі" серед затриманих. Жоден із затриманих не зацікавив правоохоронців із Донецької області

Поліція не виявила серед затриманих під час спецоперації 28 серпня в Святогорську "злодіїв у законі". Пізніше їх усіх відпустили.

Про це повідомив глава Національної поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін у Facebook. Він розповів, що правоохоронці перевірили особистості 88 "добропорядних громадян". Усі вони, за його словами, не є кримінальними авторитетами, хоч і відбували серйозні терміни у в'язниці.

Керівник поліції Донецької області додав, що після перевірки жоден з "авторитетних товаришів" не зацікавив місцевих правоохоронців.

"Рангом вище товариші відмовилися приїжджати на сходку до нас в область, знаючи наш серйозний характер і ставлення до них. У Донецькій області ніяких "злодіїв у законі" немає і не буде", - наголосив Аброськін.

Нагадаємо, в Святогорську Донецької області 106 кримінальних авторитетів приїхали на похорон злодія в законі "Льохи Краснодонського".

Підготував: Олександр Майер

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Аброськін, Злодії в законі, кримінальеі авторитети
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
6 найкращих додатків для знайомств та пошуку сексуальних партнерів
0
0
02:54 24.03.2018
Сергій Наєв став керівником Об'єднаних сил
0
0
00:25 24.03.2018