Розірвати договори оренди трьох земельних ділянок загальною площею майже тисяча квадратних метрів, що в 1998 році були передані в оренду на 49 років посольству Російської Федерації, планують депутати Київради.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Ігор Мірошниченко після засідання комісії КМДА міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, що підтримала проекти рішень про розірвання договорів оренди земельних ділянок за адресами Спаська,14; Спаська, 13-15 та Боричів Тік 17, 19, 21.

Мірошниченко повідомив, що всього за одну гривню орендної плати на рік росіяни "мали право будувати нове посольство, консульство та резиденцію посла або ж здавати їх в суборенду, заставляти у банках чи, навіть, продавати". Правда, тут же зазначив, що за 17 років вони не скористалися ним.

Остаточну крапку в цьому питанні має поставити рішення сесії Київради, але Мірошниченко сподівається, що депутати підтримають цю ініціативу, зважаючи на останні події у країні та поведінку російської сторони.

"На повернених у комунальну власність ділянках облаштуємо повноцінні сквери!" – пообіцяв депутат.

Популярні новини зараз
В Україні готуються до обмежень газопостачання: що чекає на споживачів "Київстар" закриває популярний тариф: на який переведуть абонентів автоматично "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Слідчий комітет Російської Федерації заочно пред'явив "звинувачення" в "нападі" на російське посольство в Києві у 2014-му і 2016 роках ряду громадян України, серед яких також є народний депутат.