Світовий банк надасть свою допомогу у реформування та впровадженні реформ лісового господарства.

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич в Facebook. Під час зустрічі з представниками місії Світового банку з питань лісового господарства, навколишнього середовища та природних ресурсів Валері Хікей та Ендрю Мітчелем обговорювалось питання комплексного реформування лісового господарства.

Читайте також: Держлісагентство розробляє комплексну реформу лісового господарства

За словами Христини Юшкевич, для проведення реформи та впровадження Національної лісової програми необхідно знати реальний стан лісів України.

"Експерти Світового банку розглянуть підготовлене нами технічне завдання для здійснення повноцінного обліку українських лісів. Вони зі свого боку долучаться до цього проекту, який ми започатковуємо з австрійцями. Зокрема, нададуть пропозицій щодо міжнародних стандартів обліку та технічної допомоги з його проведення", - написала т.в.о. голови відомства.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Вона зазначила, що у подальшому це дозволить вдосконалити державний лісовий кадастр та забезпечити постійний моніторинг діяльності лісового господарства за допомогою засобів дистанційного зондування землі.

Юшкевич також повідомила, що Світовий банк розгляне можливість підтримати роботи з національної лісової інвентаризації та у рамках реформування надасть експертну допомогу для розробки та впровадження Національної лісової програми.

"Увага міжнародної спільноти до України, зокрема, у галузі лісового господарства дуже велика. І ми маємо скористатися цим шансом, щоб вийти на якісно новий рівень", - наголосила Юшкевич.