Біля стін мерії міста Запоріжжя 23 грудня стартувала святкова акція. Вона отримала назву "Дід Мороз-2016".

Під мерією вишикувалося 70 Дідів Морозів. Акція почалася з театралізованої постановки. Відкрив святкування танець сніговиків, а після всіх привітав головний Дід Мороз і Снігуронька. Цікавими виявилися костюми, які насправді були схожі на традиційне вбрання Санта-Клауса.

Потім Діди Морози роз'їхалися в святково прикрашених автобусах в різні райони Запоріжжя. Вони вітатимуть маленьких дітей з майбутніми Новорічними та Різдвяними святами.

Подарунки в рамках акції отримають 202 дитини з обмеженими можливостями.

Діди Морози будуть приходити до хворих дітей додому і дарувати їм святковий настрій.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

"Насамперед, будемо бажати діткам здоров'я. Багато здоров'я, мужності, щастя та здійснення мрій", - розповів один з учасників акції.

Читайте також: Олені-роботи покатали Санту (відео)

Він наголосив, що діти, яких вони вітатимуть, не можуть самостійно прийти на новорічні вистави за станом здоров'я. Через хвороби вони не можуть навіть вийти на вулицю.

Нагадаємо, 20 грудня в Запоріжжі відкрився будиночок Діда Мороза. Він розташований на площі недалеко від міської ялинки. Дід Мороз буде особисто приймати відвідувачів. З ним можна буде сфотографуватися та поспілкуватися.

Недалеко від будиночка встановили поштову скриньку. Діти зможуть опустити в нього листи зі своїми бажаннями.