Столичних дівчат і жінок запросили взяти участь у незвичному фотопроекті.

"Для зйомок досвід не є обов'язковим, не передбачають вони й оголення", - йдеться у повідомленні, розміщеному у соціальній мережі Facebook.

"Є лише одне ВАЖЛИВА умова - наявність волосся під пахвами", – пише автор оголошення.

Дівчата, які мають вік від 18 до 35 років і неголені пахви, можуть узяти участь у фотопроектю. Платити обіцяють 40 євро на годину, а зйомки пройдуть у Києві 24 - 30 травня.

Таке замовлення киянка, яка написала повідомлення, отримала з-за кордону. Дівчина зазначає, що фотопроект з Австралії.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Вже наступного дня після публікації оголошення знайшлося чимало бажаючих узяти участь у зйомках.

Читайте також: У Чечні масово затримують молодь за бороди

Заклик не голити пахви першою озвучила Сяо Мейлі, китайська борець за права жінок, ще в минулому році. Знімки з "природною рослинністю" вона запропонувала викладати на своїх сторінках у соціальних мережах. Флешмоб набув величезної популярності, і в ньому взяли участь не тільки прості жінки, а й зірки першої величини – Джемайма Кірке, Мадонна, Майлі Сайрус, Лєна Данхем. Вони почали активно фотографуватися для своїх мікроблогів, підкріплюючи знімки хештегом "#armpithairdontcare" і "#hairypitsclub".