Столичних дівчат і жінок запросили взяти участь у незвичному фотопроекті.

"Для зйомок досвід не є обов'язковим, не передбачають вони й оголення", - йдеться у повідомленні, розміщеному у соціальній мережі Facebook.

"Є лише одне ВАЖЛИВА умова - наявність волосся під пахвами", – пише автор оголошення.

Дівчата, які мають вік від 18 до 35 років і неголені пахви, можуть узяти участь у фотопроектю. Платити обіцяють 40 євро на годину, а зйомки пройдуть у Києві 24 - 30 травня.

Таке замовлення киянка, яка написала повідомлення, отримала з-за кордону. Дівчина зазначає, що фотопроект з Австралії.

Популярні новини зараз
Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Вже наступного дня після публікації оголошення знайшлося чимало бажаючих узяти участь у зйомках.

Читайте також: У Чечні масово затримують молодь за бороди

Заклик не голити пахви першою озвучила Сяо Мейлі, китайська борець за права жінок, ще в минулому році. Знімки з "природною рослинністю" вона запропонувала викладати на своїх сторінках у соціальних мережах. Флешмоб набув величезної популярності, і в ньому взяли участь не тільки прості жінки, а й зірки першої величини – Джемайма Кірке, Мадонна, Майлі Сайрус, Лєна Данхем. Вони почали активно фотографуватися для своїх мікроблогів, підкріплюючи знімки хештегом "#armpithairdontcare" і "#hairypitsclub".