Український актор і спадкоємець акторської династії Дмитро Ступка нарешті одружився. Артист одружився на ведучій і еро-моделі Поліні Логуновій.

Розпис закоханих відбувся сьогодні, а святкування пара влаштувала в столичному ресторані Миколи Тищенка. На власне свято Ступка з'явився в чорному класичному костюмі, а Логунова вибрала обтягуючу сукню з блискітками. На церемонію Поліна і Дмитро покликали друзів з шоу-бізнесу, близьких і родичів, пише ТСН.

Саме весілля новоспечені молодята планують відгуляти влітку. Нагадаємо, що Поліна Логунова і Дмитро Ступка були знайомі давно, але зустрічатися стали кілька місяців тому. За словами пари, їх поєднав "зелений змій". "Якось і склалося. Зрозуміло, що деякий час ми були в стані алкогольного сп'яніння, однак настав ранок і ніякого розчарування не відбулося. Ми зрозуміли, що і в тверезому і в нетверезому стані все в порядку між нами", - пояснила Поліна.

Читайте також: Руперт Мердок завтра одружиться на Джеррі Холл

Також Поліна не виключає можливої вагітності, хоча остаточно поки сама не знає. "Рідні припускають, що я - вагітна. Ми поки ще не говоримо так чи ні, оскільки самі не знаємо. Пройде ще трохи часу, дізнаємося і відповімо", - заінтригувала дружина Ступки. Актор запевнив, що його батьки вже з нетерпінням чекають онуків. "Насправді, батьки вже хочуть бути бабусею і дідусем і запитують, коли у мене буде дитинка. Знаєте, Богдан Сильвестрович уже був дідусем, коли моєму батькові було 18 років. Я вже трохи затягнув: мені 29, а у мене немає дитини" , - підсумував Дмитро.

Популярні новини зараз

Українка увірвалася в лікарню і показала порожні палати - "Ось так і живемо!"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Показати ще