Пушілін дав Києву 24 години на те, щоб Донбас позначили територією із особливим статусом.

Так званий голова уряду ДНР Денис Пушилін у контактній групі заявив, що у Києва залишилося 24 години для позначення територій з особливим статусом на Донбасі,- повідомляє ТАСС.

"Києву лишилось 24 години на виконання зобов'язань, якщо Верховна Рада за цей час не визначить перелік населених пунктів для наділення особливим статусом, то всьому світу стане очевидно, що Київ зриває мирний процес на Донбасі", - сказав Пушілін.

Водночас, "голови" ДНР та ЛНР Олександр Захарченко та Ігор Плотницький звернулись до Президента Франції Франсуа Олланда та канцлера Німеччнини Ангели Меркель із проханням натиснути на українське керівництво у питанні виконання мінських угод.

"Ми змушені звернутися до вас, як до гарантів мінських домовленостей, з проханням чинити тиск на Україну, аж до введення персональних та економічних санкцій, для примусу її керівництва до виконання Комплексу заходів, затвердженого контактною групою 12 лютого цього року в Мінську при Вашій активній участі", - йдеться у відкритому листі до європейських лідерів, опублікованому на сепаратистському сайті.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Коли в Україні з'являться платні дороги та як це працює у Польщі: "150 грн за 60 км"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Показати ще

Зі слів терористів, українська сторона зриває графік відведення важких озброєнь та продовжує економічну блокаду регіону. Найбільше їх обурило те, що "Верховна Рада навіть не почала процедуру розгляду постанови із зазначенням переліку районів Донецької та Луганської областей, які наділяються особливими правами відповідно до закону України "Про особливий статус Донбасу". Заявлені терміни процедури спливають завтра - 14 березня.

12 березня РНБО України прийняла рішення про визначення меж окремих районів, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування відповідно до закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування на території окремих районів Донецької та Луганської областей по лінії розмежування певної мінському домовленостями від 19 вересня 2014 року ".

Особливий порядок місцевого самоврядування не запровадитимуть на територіях, захоплених бойовиками вже після підписання Мінських домовленостей 19 вересня 2014 року, а також у всіх населених пунктах вздовж лінії зіткнення, які контролюються українською стороною.