Компанії Ріната Ахметова активно витісняють з енергоринку на непідконтрольній Україні території. Страждає від цього не лише бізнес Ахметова, а і малі та середні бізнесмени.

Багато підприємців отримали рахунки від енергокомпанії ДТЕК за спожиту електроенергію, а потім влада так званої ДНР принесла свої "подвійні" рахунки.

"Це були гривневі рахунки. Ми по ним оплатили і перерахували куди там було вказано. А потім прийшли ДНРівські рахунки для оплати в місцевому центробанку. І виявилося, що ДТЕК взагалі поза законом, а потрібно платити ДНРівцям. І що мені було робити? Завтра до мені прийдуть озброєні люди з ДНР і взагалі бізнес закриють. Пішов і оплатив в рублях ще раз. А у мене торгові площі великі - витрати на електроенергію вийшли в кілька тисяч гривень! " - Розповів "Вестям" власник торгових точок на ЦУМі Олексій.

Читайте також:

Експерти кажуть, що діяльність компанії Ахметова на території ДНР узгоджена "на вищому рівні", однак, триває "м'яке видавлювання" українського олігарха. "ДНРовци зайняли хитру позицію. Вони не пресують компанії Ахметова, але в той же час, ведуть роботу з бізнесменами, щоб ті не співпрацювали з тим же ДТЕК. Але це така робота," косметична ". Тобто ніхто не проти, щоб бізнес платив і в Україні, і в ДНР. А яке малому і середньому бізнесу? Для нього виходять подвійні ставки ", - зазначають донецькі економісти.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Показати ще