Компанії Ріната Ахметова активно витісняють з енергоринку на непідконтрольній Україні території. Страждає від цього не лише бізнес Ахметова, а і малі та середні бізнесмени.

Багато підприємців отримали рахунки від енергокомпанії ДТЕК за спожиту електроенергію, а потім влада так званої ДНР принесла свої "подвійні" рахунки.

"Це були гривневі рахунки. Ми по ним оплатили і перерахували куди там було вказано. А потім прийшли ДНРівські рахунки для оплати в місцевому центробанку. І виявилося, що ДТЕК взагалі поза законом, а потрібно платити ДНРівцям. І що мені було робити? Завтра до мені прийдуть озброєні люди з ДНР і взагалі бізнес закриють. Пішов і оплатив в рублях ще раз. А у мене торгові площі великі - витрати на електроенергію вийшли в кілька тисяч гривень! " - Розповів "Вестям" власник торгових точок на ЦУМі Олексій.

Читайте також:

Експерти кажуть, що діяльність компанії Ахметова на території ДНР узгоджена "на вищому рівні", однак, триває "м'яке видавлювання" українського олігарха. "ДНРовци зайняли хитру позицію. Вони не пресують компанії Ахметова, але в той же час, ведуть роботу з бізнесменами, щоб ті не співпрацювали з тим же ДТЕК. Але це така робота," косметична ". Тобто ніхто не проти, щоб бізнес платив і в Україні, і в ДНР. А яке малому і середньому бізнесу? Для нього виходять подвійні ставки ", - зазначають донецькі економісти.

Популярні новини зараз
Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Долю Кримського мосту давно вирішено наперед, і в Кремлі занервували - встановили фейкові мішені від ракетних ударів В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах
Показати ще