Авторитетний американський журнал Newsweek повідомив світові про те, що економічна криза, яка захопила весь світ, найбільше вплинув саме на чоловіків. І вже через кілька років світом будуть правити жінки.

З 2007 серед 11 мільйонів людей, які втратили роботу в США, чоловіки становлять дві третини. Зараз же світовий рівень безробіття становить близько 7,8% серед жінок і 9,9% серед чоловіків. У більшості американських сімей жінки стають годувальниками або ж повноправними главами родини. У країнах ЄС прекрасна стать зайняла з 8 мільйонів робочих місць 75%.

Економісти прогнозують, що навіть при нинішный нерівность зарплат в 2024 року кожна середньостатистична жінка в більшості багатих країн Європи і в США буде більше заробляти, ніж середньостатистичний чоловік. Варто також підкреслити, що саме жінки відповідальні за 83% всіх покупок споживчих товарів в США. У наступному десятилітті з 15 категорій професій, потреба в яких буде зростати, тільки в двох з них жінки не будуть становити більшість. Незабаром вони складуть переважна більшість і серед роботодавців.

Саме до 2024 року жіноча половина країн ЄС і США стане заробляти більше чоловіків. Зараз у багатьох країнах світу жінки становлять більшість серед випускників юридичних шкіл, коледжів і докторантур. Організація Women`s Learning Partnership провела оцінку, згідно з результатами якої, освітній рівень жінок робить прямий вплив на економіку, а рівень смертності дітей постійно знижується. Крім того, досягають більшого успіху ті компанії, на чолі яких стоять жінки.