До розташування національної збірної України викликали захисник казанського "Рубіна" Андрія Пилявського. Він проведе з командою тренування на зборах.

Про це повідомляє офіційний сайт казанського клубу. Поки ще не оприлюднений весь список футболістів, яких викликали до складу збірної. Його оприлюднять пізніше. Пилявський готуватиметься до товариських зустрічей проти Кіпру та Уельсу. Матч з кіпріотами пройде в Одесі 24 березня. 28 березня збірна України гратиме у Києві проти Уельсу.

Пилявський перебрався до "Рубіну" із луганської "Зорі" цього року. З луганчанами у нього був трирічний контракт. Він неодноразово наголошував, що розглядав цей трансфер лише з футбольної точки зору, а не з з політичних уподобань.

Читайте також: Фоменко не збирається запрошувати Мілевського в збірну

Вперше його викликали до лав збірної Україні 24 лютого 2014 року. Тоді національна команда готувалась до матчу зі збірною США. У її складі він провів лише один матч. Поки йому не вдалося відкрити рахунок забитим м'ячам за збірну.

Нагадаємо, команда Михайла Фоменка з 21 березня почне підготовку до чемпіонату Європи. Турнір пройде влітку нинішнього року у Франції.