Екс-глава Харківської ОДА Михайло Добкін, схоже, вирішив більше не обтяжувати себе правилами пристойності та етикету у тих моментах, коли його виводять із рівноваги. Приводом для чергового скандалу та підвищення нервозності Добкіна стала заява Борислава Берези, який відверто звинуватив чиновника у поганому ставленні до своїх виборців.

"Якщо за Вілкула голосують, то він і далі буде приходити до влади. Те ж саме і з Добкіним. При цьому, Добкін як ставився до людей, як до пилу і бруду, так і ставиться зараз. А Вілкул взагалі колись влаштовував розгін людей, і бив людей. І вбивали людей під контролем саме Саші Вілкула", - написав Борислав Береза.

Читати також: Volkswagen буде випускати автомобілі з українським інтерфейсом

Саме цей його пост і вивів Добкіна з рівноваги і став причиною вражаючої відповіді у твіттері, в якій Борислава Березу колишній глава Харківської ОДА відверто облаяв нецензурною лексикою.

Нагадаємо, свого часу в мережу виклали відеоролик із тренування, де Добкін вправлявся в політичному зверненні до виборців. У нього це виходило зовсім погано, тому політтехнолог за кадром постійно його лаяв та стверджував, що йому ніхто не дасть грошей.