Донецьк на межі екологічної катастрофи

поділитись
Донецьк знаходиться на межі справжньої екологічної катастрофи, яка може призвести до загибелі тисячі людей

Донецькій області загрожує справжня екологічна катастрофа через пошкоджену бойовиками дамбу шламонакопичувача та трубопровід Дзержинського фенольного заводу. Про це на своїй сторінці у facebook написав український воєнний журналіст Дмитро Тимчук.

"Дамба шламонакопичувача частково пошкоджена в результаті обстрілу з боку терористів, але поки стоїть. Проблема в тому, що в результаті тих же обстрілів пошкоджений трубопровід, через який ведеться відкачка води, і в даний час рівень рідини в накопичувачі досяг критичної позначки. Греблю може прорвати будь-якої хвилини.

Результатом прориву буде сходження отруйного селевого потоку, утворення токсичної хмари, зараження річки Кривий Торець. І - загибель людей. Під загрозою екологічної катастрофи в першу чергу - н.п. Новгородське і Неліпівка. Всього - 13 тисяч осіб", - пише Тимчук.

За його словами, в районі дамби знаходиться безліч вибухонебезпечних предметів (перш за все - нерозірвані боєприпаси), роботи з укріплення дамби та ремонту трубопроводу, м'яко кажучи, ускладнені.

Читайте також: Порошенко змінює Конституцію під себе

Місцева влада - керівництво Новгородської селищної ради (селищний голова Н.Н.Ленко) - б'є на сполох як мінімум з січня 2016 р., звертаючись до різних інстанцій. Однак поки благання провести розмінування греблі залишаються без відповіді.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донецьк, екологія. вимирання, катастрофа
Андрій Шевченко заявив, що хотів би більш високу конкуренцію в українській команді
0
0
21:09 20.03.2018
"З найближчого понеділка скрізь почнеться потепління"
0
0
20:10 20.03.2018
Слідство розглядає не одну версію смерті Владислава Волошина
0
0
19:55 20.03.2018
Придбати квитки можна за низькою ціною на сайті лоукосту
0
0
19:48 20.03.2018
Изменится ли отношения к педофилам в Украине в свете ее западного цивилизационного выбора?
0
0
19:42 20.03.2018